Co wręczyć gościom weselnym?

Parze młodej zależy na tym, aby wszyscy zaproszeni goście świetnie się bawili na weselu. Warto wobec tego pomyśleć nie tylko o dobrym jedzeniu, odpowiedniej oprawie muzycznej, umiejętnie dobranych dekoracjach i rozmaitych atrakcjach. Świetnym pomysłem będzie również wręczenie upominków w ramach podziękowania za przybycie. Taki niewielki gest wiele znaczy. Goście poczują się doceniani, dzięki czemu będą mile wspominać uroczystość. W roli prezentów wyrażających wdzięczność rewelacyjnie sprawdzają się świeczki.

Czy ślubne podziękowania dla gości świeczki to dobry wybór?

W przypadku ślubnych podziękowań dla gości świeczki są świetnym wyborem. Stanowią praktyczną dekorację, która przyda się w każdym domu. Można przebierać w kolorach, wzorach, wymiarach i zdobieniach. Estetyczna świeczka z datą zaślubin, imionami nowożeńców stanowi ciekawą pamiątkę. Można liczyć na to, że uroczystość pozostanie na długo w pamięci. Wystarczy spojrzeć na otrzymaną świeczkę od pary młodej, aby przed oczami ponownie pojawiły się obrazy z przyjęcia weselnego. Świeczki to świetna alternatywa dla czekoladek, które bardzo często pojawiają się w roli podarunku dla zaproszonych gości. 

Po ich zjedzeniu pamięć o nich szybko ginie. Warto wręczyć coś. co posłuży przez dłuższy czas. Świeczki sprawdzają się idealnie. Niezwykle przyjemnie jest zapalić je podczas oglądania filmu wieczorem. Będą mile widziane również podczas kolacji przy świecach lub kąpieli z bąbelkami. Blask świecy dodaje przytulności, ociepla pomieszczenie. Za pomocą świeczek można wobec tego umilić wiele dni, stworzyć nastrojowy klimat. Najlepiej zdecydować się oczywiście na świecie zapachowe, dzięki czemu całe pomieszczenie wypełni piękna woń. W sprzedaży znajdują się nawet świeczki ekologiczne, które staną się oryginalnym prezentem dla gości weselnych.

Personalizowane świeczki jako prezent dla gości weselnych

 Mogłoby się wydawać, że zakup świeczek mających służyć jako podziękowania dla gości za ich przybycie na wesele wiąże się z koniecznością poniesienia dużych kosztów. W praktyce jednak inaczej. Przy większym zamówieniu można liczyć na bardzo przystępne ceny. Najlepiej będzie kupić świeczki na podziękowania gościom przez Internet. Można liczyć na ogromny wybór, korzystne rabaty i szybką realizację zamówienia. Warto zdecydować się na świece, które zostały wyprodukowane z surowców ekologicznych, wolnych od toksyn. Sztuczne aromaty zostaną zastąpione olejkami zapachowymi. 

Rewelacyjnie prezentujące świeczki w szklanych słoikach. Wyglądają efektownie i są bezpieczne w użyciu. Personalizowane upominki dla gości weselnych to wspaniały pomysł na podziękowanie im za poświęcony czas i wspólną zabawę. Na świeczce zostanie umieszczona pięknie przyozdobione etykietka z imionami i nowożeńców, datą i miejscem zaślubin. Przy wyborze upominku warto kierować się motywem przewodnim wesela. Etykieta powinna być dopasowana do stylu, w jakim zostało zorganizowane przyjęcie. Zapach świeczki także warto dobrać do klimatu wesela. Prezenty dla gości mogą czekać na nich na stołach, do których zasiądą po wejściu na salę.